Axiom ERP Broşür Facebook Twitter         

 

Pardem, ERP Yazılıma Odaklandı

   
Firmalara ERP konusunda çözüm ortaklığı sunan Pardem Yazılım,tamamen yeni yazılım tekniklerinin kullanılması ile işletmeler için yepyeni endüstriiyel kavramlar geliştirecek kendi markası bir ERP yazılımına yoğunlaştı.

Fuat Demir ve A.Hakan Deveci tarafından Bursa'da 2006 yılında kurulan Pardem Yazılım, ULUTEK Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde otomotiv,tekstil,makine ve gıda gibi sektörlere hizmet veriyor.

Son dönemde üretim uygulamalarına hız verdiklerini belirten Pardem Yazılım Genel Koordinatörü Fuat Demir, 3 yıldır kendi markalarını geliştirmeye odaklandıklarını kaydetti.


Demir, "Yepyeni bir ERP yazılımı üzerinde çalışıyoruz.Ar-Ge projemizin en büyük özelliği, tamamen yeni yazılım tekniklerinin kullanılması ile işletmeler için yepyeni endüstriyel kavramların geliştirilmesidir. Projemiz tamamlandıktan sonra başta metal olmak üzere birçok sektöre hizmet vereceğiz." diye konuştu.Hedef pazarlarının KOBİ'ler olduğunu belirten Demir, bu yıl yeni istihdamlarla proje oranında yüzde 50 büyüme hedeflediklerini, 2014'te ise Ar-Ge'si biten yazılımların satışına odaklanacaklarını vurguladı.

 

 
16 Ekim 2012 tarihli Dünya Gazetesi’nin BİLİŞİM ilavesinde yayınlanmıştır.