Axiom ERP Broşür Facebook Twitter         

 

                                                                                                  Hakkımızda   |   Misyon & Vizyon   |   Referanslarımız

 

 

 

PARDEM YAZILIM;  kendini yazılım konusunda birçok projede verdiği yazılım ve danışmanlık hizmetleriyle kanıtlamış; hedefini proje yönetimine odaklamış vizyon sahibi uzman yönetici personeli ile müşteri beklentilerini karşılamak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak amacıyla 2006 yılında Bursa’da Buttim İş Merkezinde kurulmuştur.

 

Yazılım ekibimize tarafından üretilen ürünlere ait Bursa ve çevresinde satış ve destek hizmetini vermekte olan PARDEM; Özellikle Ulusal pazardaki faaliyetlerini 2013 yılında yurtdışındaki firmalarda da çözüm sunmak üzere geliştirmeyi hedeflemektedir.

 

İşletmelerdeki ticari, idari, muhasebe ve üretim sistemleri altyapısının analiziyle ihtiyaçlar doğrultusunda yazılım projelerini üretir, yönetir, kurulum ve eğitim hizmetleriyle uygulamaya alır ve danışmanlık hizmetiyle destekler, Donanım ve yazılım arasındaki entegrasyonu gerçekleştirerek Bilgi Teknolojileri projelerinin koordinasyonunu sağlar.

 

PARDEM YAZILIM; 2009 yılından bu yana faaliyetlerine Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde devam etmektedir. Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımlarının Bursa ve civarında aktif olarak satış, pazarlama, eğitim, destek hizmetlerinde bulunmuş ve bu programlara entegre çalışan yatay ve dikey özel yazılım uygulamaları geliştirmiştir. Yaptığı bu çalışmalardan edindiği bilgi ve tecrübelerle AXIOM ERP yazılım projesini geliştirerek ulusal pazara sunmuştur.

 

 

 

 

                           Bugün Tercihiniz , Yarın Tavsiyeniz olmak için çalışıyoruz...