Axiom ERP Broşür Facebook Twitter         

 

                                                                             Danışmanlık   |  Eğitim   |   Proje Yönetimi   |  Yazılım Geliştirme  

 

 

 

Danışmanlık Hizmeti

ERP kullanımında projenin başarılı olmasının en önemli faktörü verilen hizmetin devamlılığı ve kalitesidir. Bu yüzden Pardem Yazılım olarak proje yönetimine büyük önem veriyoruz. Yazılımın oluşturulmasına gösterdiğimiz özeni, devamında gelecek adım olan kurulumu ve adapte edilmesi sırasında da devam ettiriyoruz. Projedeki müşterilerimizin ve kullanıcıların da aynı hassasiyetle devam etmekeri için denetleme ve danışmanlık hizmetlerini işin başındayken planlıyoruz.

ERP sektöründeki başarı oranımızı daha da yukarıya çekmek için proje yönetimi metodlarımızı hız kesmeden iyileştirmeye devam ediyoruz.

mavistickerproje
Pardem yazılım danışmanlarından atanan bir proje yöneticisi önderliğinde, işletmenizin süreçlerini iyi bilen bir personel ve yöneticiden oluşan bir ekip kurmak ile başlıyoruz.
de Oluşturulan bu ekip bir araya gelerek kaba taslak bir proje planı oluşturur, süreçler analiz edilerek proje planı oluşturulur.
de2 Proje tüm şirket çalışanlarına aktarılır ve programın tanıtımı hakkında bilgi verilmek amaçlı toplantı yapılır.
Analiz adımının amacı işletmenizin süreçlerini detaylıca analiz edip incelemektir. Proje süresince firmanızda oluşacak olan olumlu gelişmelerin hangi adımlarda olacağını açığa çıkarmaktır. Bu analiz aşamaları ise;
 
de3333 İşletmenin iş süreçlerini gözden geçirme
de3333 İş süreçleri üzerinde kritik noktalar belirlenip, gerekli yerlerde iyileştirme ya da sadeleştirme yapılmak üzere yeni iş süreçlerini tanımlama.
de3333 Yeni oluşan veya düzenlenen iş süreçlerini proje hedefleri çerçevesinde ekip ile birlikte tartışıp karar vermek.
planlama
Oluşan yeni iş süreçlerine göre, proje ekibi tarafından, bütün ihtiyaçlara cevap verecek şekilde detaylı proje planı hazırlanır. İhtiyaç duyulan ek yazılımlar ortaya çıkması durumunda bu adımda geliştirmeleri tanımlanabilir.
uygulama
Oluşturulan detaylı plan doğrultusunda sistemin uyarlanması için yapılması gerekenler (dataların transfer edilmesi, parametrelerin uyarlanması, kullanıcı eğitimleri, ilave yazılımların geliştirilmesi, entegrasyon testleri, raporların uyarlanması, kullanıcıların oluşturulması ) uygulanır. Planlama aşamasında belirlenen milestones ♦ (kilometre taşları) tamamlandıkça geriye dönük raporlar hazırlanır ve proje ekibince işletmeye sunulur.
uygulama
Proje başarı ile tamamlandıktan sonra, başarının devam etmesi verilecek desteğin kalitesi ile doğru orantılı olarak ilerlemektedir. Ortaya çıkmış sistem hatalarının giderilmesi, oluşan değişikliklerin güncellenmesi, ek rapor ihtiyaçlarının giderilmesi, kullanıcı yetki değişiklikleri gibi hizmetlerin tümünü destek adımı olarak sunuyoruz. Bu süreçte de ekibimiz oluşan ihtiyaçlarınıza kesin ve hızlı çözümler getirmeye devam ediyor.