Axiom ERP Broşür Facebook Twitter         

  AXIOM-ProDC ÜRETİM VERİ TOPLAMA

                          

AXIOM ERP Ana sanayi aktarımı firmaların portallarındaki sipariş aktarımı ve gönderilen irsaliyenin otomatik aktarımı için kullanılır. Ford (FOSN) veTOFAŞ İrsaliye aktarımı imkanı sağlamaktadır.

df fd

Dokunmatik operasyon gerçekleme üretim hattından çıkan verilerin anlık olarak alınmasını kolaylaştıran bir uygulamadır. Üretime başlanmadan önce programın arabirimine yapılacak operasyonlar girilir. Bu esnada sistem saati Operasyon başlangıcı olarak alınır. Üretim yapıldıktan sonra Üretimin bitiş parametreleri girilir (Adet,Personel,Miktar vs.) Program tarafından başka bir veri girilmesine gerek kalmadan Operasyon otomatik olarak tamamlanır. Anlık veri toplama sayesinde Operasyon süreçleri daha iyi takip edilip, ürünün üretim süresi gibi bilgiler elde edilir.

Sahada soğuk satış (sipariş toplama), sıcak satış (anında fatura kesme) veya dağıtım yapan şirketlerin tüm iş süreçlerine hakim olabilecekleri sistemdir. Pratik ve kolay kullanımı ile iş yükünüzü azaltır ve zaman kazanmanıza yardımcı olur. Stok takibi, Dağıtım planlama, Sevkiyat ve Faturalama süreçlerinizde destek sağlar. el terminali ve kiosk gibi veri toplama cihazları ile üretimde topladığınız verileri AXIOM ERP aracılığı ile aktarmak mümkündür. Aktarımın ne sıklıkta (saat,gün,hafta) olacağı sizin tarafınızdan belirlenir.

 

 

    ÜRÜNLERİMİZ